تولی مهر

آنان كه معناي ولايت را نمي دانند در كار ما سخت در مانده‌اند

خواهران اجاره ای یا کرایه ای کیستند ؟!

به نام خدا

بعد از حماسه 9 دي ماه، خبري به اي ميل من توسط يكي از دوستان فرستاده شد. خبر آنقدر خنده‌دار و دروغ بودنش آشكار، كه نياز به توضيح اضافه اي ندارد. ولي متاسفانه خيلي از هموطنان ما از جمله همين دوستي كه اين مطلب را براي من فرستاد خيلي راحت، اين مطالب را باور مي كنند. احتمال اينكه بعد از حماسه ۲۲ بهمن ماه نيز چنين خبرهايي ساخته شود وجود دارد. چند نكته‌اي كه به نظرم در مورد اين مطلب آمد را قصد دارم توضيح بدهم. اول از خواهران و برادران مي خواهم اين مطلب را بخوانند اگر شما نيز نكته اي بجز نكاتي كه من مطرح ميكنم، به نظرتان آمد براي بنده ارسال كنيد، خوشحال ميشوم:

خواهران اجاره ای یا کرایه ای کیستند ؟!

 

 

kerakeig

kerayei

خیلی کنجکاو بودم بدانم این خواهران کرایه ای دارای چه شخصی هستند ؟ چگونه و توسط چه نهاد ها و سازمانهایی بکار گیری میشوند ؟ چقدر دستمزد میگیرند ؟ از چه قشر و طبقه اجتماعی و اقتصادی هستند ؟ . ... برای همین به سراغ برادر شوهر خواهرم که در پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فاتب ( فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ) شاغل است رفتم . بعد از گپ و گفتگویی کوتاه چند تا از عکسهای این خواهران کرایه ای را ( که در گوشی موبایلم بود ) به ایشان نشان دادم و پرسیدم جریان اینها چیست ؟ یک لبخندی زد و گفت میخواهی ازدواج کنی ؟ گفتم اولا نه در ثانی خدا نکند روزی بخواهم با همچین افرادی ( از نظر شخصیتی ) ازدواج کنم فقط میخواستم بدانم اینها با این سر و وضع چطور در این مراسم ها شرکت میکنند . و علیرغم تضاهای ظاهری که با حکومت دارند از حکومت طرفداری میکنند ؟ ایشان گفتند ما به اینها میگوییم خواهران پورسانتی یا مامور دو صفر ول !!! اکثر این زنان و دختران به جرمهایی مثل فرار از خانه . اعتیاد به مواد مخدر و روسپیگری و سرقت و.... دستگیر میشوند و بعد از تشکیل پروند و تحقیقات مقدماتی و سپس دادسرا و صدور حکم در دادگاه به زندان و بندهای مربوط به نسوان ( زنان ) فرستاده میشوند در زندان از بین این زنان افرادی را که دارای تحصیلات و ضریب هوش بالاتر هستند و یا پیش بینی میشود بعد از آزادی دوباره به کارهای خلاف روی می آورند شناسایی کرده و بهشان پیشنهاد همکاری میشود که بعد از آزادی از زندان برای آن نهاد مربوطه ( وزارت اطلاعات . اطلاعات سپاه و پلیس آگاهی و پلیس امنیت و ... ) کارکنند و اکثر این زنان هم قبول میکنند ( چون هم خانواده و شوهر درست و حسابی ندارند و هم کاری که حقوق مکفی داشته باشد در اختیارشان قرار نمیگیرد )

 سپس برادر شوهر خواهرم ادامه داد : مثلا همین اداره ما ( پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فاتب ) از این دختران و زنان بعنوان طعمه برای نفوذ به شرکتهای هرمی ( گلد کوئستی ) و خانه ها و باند های فساد و فحشا و شناسایی دختران فراری و معتاد در پارکها و خیابانها و ... استفاده میکند و چون خودشان قیافه آنچنانی دارند کسی بهشان شک نمیکند ولی چون شخصیت سالمی ندارند و بخاطر پول این کارها را میکنند باید دایما تحت کنترل باشند وگرنه زیر آبی میروند و میخواهند ما را دور بزنند .از ایشان سوال کردم خوب اینهایی که گفتی کارشان جاسوسی و خبر چینی هست چه ربطی دارد که توی مراسم تظاهرات حکومتی شرکت میکنند و عکس خمینی و خامنه ای را بالا میرند و در مصاحبه تلویزیونی حرفهای رژیم را میزنند ؟

  ایشان گفت خوب اداره ما از این خواهران ( کرایه ای ) میخواهد که کار خبر چینی و اطلاعاتی انجام بدهند ولی نهادهایی مثل اطلاعات سپاه یا وزارت اطلاعات یا حتی حراست صدا و سیما بنا به اهدافشان میتوانند از این افراد درجهت انجام مقاصد سیاسی و عقیدتی استفاده کنند کافی هست قبل از مراسم یک برگه نوشته به آنها بدهند و از ایشان بخواهند آن را حفظ کرده و سپس جلوی دوربین صدا و سیما تکرار کند و اینگونه به بیننده القا کنند که زنانی با قیافه های آنچنانی هم طرفدار رژیم هستند .

  جناب سروان در ادامه گفت همانطور که بسیج یا سپاه از اراذل و اوباش معروف و شناسنامه دار بعنوان لباس شخصی و چماغدار استفاده میکند از بین این زنان ویژه هم میتواند در جهت مقاصدش استفاده کند و یک موردش هم همان زنی بود که ادعا میکرد زن صیغه ای عطاالله مهاجرانی است و از وی در دادگاه خانواده شکایت کرده بود که بعدا معلوم شد یک پروژه طراحی شده از سوی دستگاه اطلاعات موازی بوده است و عقیم ماند .

  در انتها ایشان به من پیشنهاد کرد از اینگونه زنان دوری کنم چون هم خودشان خطرناک هستند و هم معمولا چند لات و لوت بعنوان بادی گارد ( محافظ ) همیشه همراه اینها هستند که مصونیت قضایی هم دارند و از کشتن کسی هم باکی ندارند

  نویسنده...... .

نكات:

1-     مهمترين نكته در اين نامه نداشتن منبع موثق است. از كجا معلوم اين نامه يك نامه ساختگي نباشد؟! متاسفانه طرفداران جنبش سبز اموي مطالبشان و خبرهايشان اكثرا از همين دسته است يعني اصلا منبعي در كار نيست.

 2-     نكته اي جالب توجه اي كه وجود دارد اين است كه مشخص است كه نويسنده داستان ضد نظام است و سوتي بزرگي در نامه اش داده است. اصولا كسي كه طرفدار نظام باشد چطور به نظام، رژيم ميگويد و به آيت الله خامنه اي و آيت الله خميني ( امام خميني) فقط خامنه اي و خميني ميگويد و اصولا چنين شخصي چطور به همين راحتي با يك پليس آن هم از نوع سروان در ارتباط است؟!! اين در صورتي است كه آن پليس هم از قماش او باشد و اين نكته اي است كه خيلي اهميت دارد. آقا، هميشه روي مسئله بصيرت تاكيد ميكند، دليلش چيست؟ يك دليلش اين است كه مي داند كه عده اي از همين افرادي كه در نيروي انتظامي هستند امكان دارد آدم هاي با تقوا و درستي نباشند و اعمالي را انجام دهند كه ديد مردم را نسبت به نظام خراب كنند. پس اين داستان نوعي تناقض با ادعاهاي آنها را همراه داشت كه همواره ادعا مي كنند كه پليس از طرفداران حكومت است و طرفدارن حكومت كه پليس باشند به جان مردم بدون هيچ دليلي مي افتند. پس خدا را شكر كه خودشان اين چنين مسائل را بر خودشان روشن ميكنند. چون جناب سروان هم نبايد نظام را رژيم بخواند. مگر اینکه خود دچار مشکل باشد.

 3-     آخه يكي نيست بگه جناب به اصطلاح سروان! مي ياد خودشو و نيروهاشو چماغدار و لات و لوت معرفي كنه؟ اين قسمتش خيلي بامزه بود.

 4-     در مورد زن عطاءالله مهاجراني هم جناب به اصطلاح سروان! گفتند كه بعدا معلوم شد پروژه ي طراحي شده از وزارت اطلاعات بوده است، خيلي دوست دارم بدونم كي معلوم شده؟! اگر كسي خبر دارد لطفا به من هم اطلاع دهد، واقعا ممنون ميشم.

 در  اين داستان، خوب براي من هم شايد كمي تعجب آور باشه كه چرا در راهپيمايي چنين افرادي شركت مي كنند؟ ولي با كمي صحبت با خود اين افراد، هر کسی به اين نتيجه ميرسد كه دليل درست رعايت نكردن حجاب توسط خيلي از خانم ها مشكلات اخلاقي نيست، بلكه شايد خيلي از اين خانم ها اعتقادات راسخ تر و پايدارتري نسبت به بقيه داشته باشند.

 بدحجابي علت هاي مختلف دارد و در هر موردش نادرست است و جاي دفاع از آن وجود ندارد :

1- بي اطلاعي و جهل: نمي داند كه اسلام روي اين قضيه حساس است و چرا حساس است و رعايت حجاب به نفع خود اوست.

2- تنبلي و راحت طلبي : حوصله رعايت حجاب را ندارد.

3- سرخوردگي روحي و عدم تعادل.

4- منشاء سياسي : يعني از روي لجبازي با حكومت و روحانيون، در واقع لجبازي با اسلام و دين.

5- لجبازي با خانواده : به علت درست تربيت نشدن در خانواده، اين دسته به مشاور احتياج دارند.

6- مشكل تربيتي در خانواده: در خانواده اين طور تربيت نشدند كه حجاب درستي داشته باشند.

7- جو زدگي و كم شخصيتي: يعني مي ترسد توسط دوستان به خاطر رعايت حجاب مسخره شوند.

8- انحراف فكري و عقيدتي.

9- به خاطر جذب مردان نه به خاطر فحشا بلكه به خاطر جذب همسر.

نتيجه : مطمئنا بين نوع پوشش وعفت ارتباط وجود دارد. بین ظاهر و باطن ارتباط وجود دارد. نمي توان گفت من قلبم پاك است ولي پوشش من درست نيست. مطمئنا بين قلب با بدن، باطن با ظاهر، هدف با وسيله، محتوا با شكل، ارتباط وجود دارد، آيا هر كسي هر لباسي مي پوشد؟! نمي پوشد، زيرا هر لباسي يك پيام دارد و ما هر لباسي را حاضر نيستيم بپوشيم.  اين مسئله 100 درصدي نيست.

 نمي توان گفت هر كس ظاهرش درست است پس باطن او هم درست است. نه! خيلي ها ظاهر عوام فريب دارند، شايد مقدس ترين لباس ها را بپوشند، ولي باطني خراب داشته باشند، ما همه دروبر خودمان اين افراد را مي شناسيم. افرادي هم داريم كه ظاهرشان 100 درصد درست نيست، ولي انسان هاي پاك و سالمي هستند. پس بين ظاهر و باطن ارتباط 100 درصدي نيست. لباس براي پاسداري از عفت است. اسلام با رياكاري، ظاهركاري وقضاوت ظاهري راجع به آدم ها از روي فقط ظاهرشان مخالف است.

 نقل به مضمون از سخنان رحيم پور ازغدي

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۸۸ساعت 6:9  توسط خواهر بسیجی  |